PTTK "Andrzejówka"

85 lat Andrzejówki

Z okazji 85 rocznicy otwarcia Andrzejówki mamy przyjemność zaprosić Państwa na koncert zespołu Lubelska Federacja Bardów w składzie: Marek Andrzejewski, Jan Kondrak, Piotr Selim oraz Katarzyna Wasilewska. Koncert odbędzie się w Andrzejówce 20 października o godzinie 20.00. Wstęp wolny.

Wieczór z poezją i muzyką - 21 kwietnia 2018

Andrzejówka zaprasza na koncert zespołu Trupięgi, który odbędzie się w naszym obiekcie 21 kwietnia 2018r o godzinie 20.00. Trupięgi grają akustycznie liryczno-alternatywną muzykę do poezji Bolesława Leśmiana. Zespół ma za sobą występy na kilku festiwalach, na których występowali m.in. Natalia Przybysz czy Tymon Tymański. Wstęp wolny.

7 marca - Konferencja prasowa pt. Śmieci skrzydeł nie mają

Zapraszamy  7 marca ( w środę) do schroniska Andrzejówka w Górach Suchych,
gdzie o godz 11.00 opowiemy o pierwszej w Polsce akcji "Śmieci skrzydeł nie mają" !

Andrzejówka będzie właśnie pierwszym schroniskiem w Polsce, które zainicjuje cykl akcji na rzecz czystości polskich gór.  Właśnie  7 marca do Andrzejówki wybiorą się też uczniowie szkoły podstawowej w Sokołowsku, którym będzie towarzyszyć ekolog i podróżnik - Dominik Dobrowolski - pomysłodawca akcji. Wyprawa jest otwarta, więc każdy może dołączyć do zimowej eko-wycieczki - start  planowany jest 7 marca (środa) o godz. 9.30 przy rozwidleniu szlaków w Sokołowsku.

W schronisku na Wszystkich uczestników konferencji oraz wyprawy czeka gorąca herbata i pyszny poczęstunek!
Bardzo prosimy o potwierdzenie udziału wysyłając e-mail do: Dominika Dobrowolskiego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   lub dzwoniąc 697 092 978

Szczegóły: http://cycling-recycling.eu/aktualnosci/smieci-skrzydel-nie-maja-w-andrzejowce

Śmieci skrzydeł nie mają

Francis Tuan w Andrzejówce 10 marca 2018

10 marca 2018 r o godzinie 20.00 w Andrzejówce odbędzie się koncert Francisa Tuana- muzyka  z Wrocławia o polsko-wietnamskich korzeniach. Francis Tuan swoje utwory wykonuje na etnicznych wietnamskich instrumentach muzycznych. Muzykę tworzy do poematów angielskich poetów. W ubiegłym roku powstał mini album "Poems", a jeden z utworów z tego albumu trafił na trójkową Listę Przebojów.

Wstęp wolny.